MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 2873630
nr 287 3630
Skåp
1890-tal, (skador), L.104 D.56 H.166
Utrop:
100 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 november 2003
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
800 kr